Imprezowa kolekcja Reserved Blue Velvet

Sezon świątecznych imprez i noworocznych bali Reserved rozpoczyna kolekcją, szeroko interpretującą pełne blasku i przepychu lata osiemdziesiąte.

Błysk, cekiny, drapowania i podkreślona sylwetka to główne założenia najnowszej propozycji marki.

Paleta kolorystyczna została zminimalizowana na rzecz różnorodności faktur i wielości użytych materiałów. Jedno jest pewne: będziemy się wyróżniać!

Reserved Blue Velvet

Imprezowa kolekcja Reserved Blue Velvet z pełnego eleganckiej czerni świata zabiera nas w beztroskie barwne rejony mody.

Morskie turkusy, lila i fiolety stylowo kontrastują z welurowym granatem czy dzianinową złamaną bielą, układając się w radosną paletę, gotową rozświetlić niejeden zimowy wieczór.

Liczą się proporcje

Liczą się proporcje: jeśli spodnie, to z długimi i szerokimi nogawkami. Jeśli rękawy, to przeskalowane, wręcz karykaturalne. Do białego swetra zostały doczepione błyszczące frędzle, a klasyczny garnitur otrzymał krótszą, pudełkową formę.

W tej części kolekcji praktycznie nie ma deseni. Zamiast nich: gradientowa struktura fioletowo czarnego futra czy abstrakcyjne połączenia barwnych cekinów sukienki na ramiączkach z dopasowanym kimonowym żakietem.

Dziewczęce detale

Mocnym fasonom towarzyszą dziewczęce detale: powlekane guziki, wysokie karczki czy marszczenia. Na deser aksamitny garnitur przetykany srebrną nitką oraz granatowy welurowy kombinezon bez pleców.

Asymetria

I charakterystyczna dla imprezowej mody lat osiemdziesiątych asymetria: tu w postaci krótkich topów świetnych do noszenia pod garniturem lub w komplecie z cygaretkami w tym samym kolorze. Kolekcja dostępna w salonach i na www.reserved.com

Autor zdjęć:
Magda Wunsche & Aga Samsel

Modelka/Model:
Sompa António

Stylistka/Stylista:
Andrzej Sobolewski

Fryzjer:
Aneta Kostrzewa

Make-up:
Aneta Kostrzewa

Zobacz na: www.reserved.com